کارتن پلاست

جعبه میوه کارتن پلاست

یکی از بیشترین محصولات تولیدی کارتن پلاست در صنعت کشاورزی تولید جعبه میوه کارتن پلاست میباشد .

جعبه میوه های تولیدی از جنس کارتن پلاست بدلیل سبکی وزن ، قیمت مناسب و تهویه مطبوع هوا جهت تازه نگهداشتن میوه و سبزیجات جایگزین سبدهای پلاستیکی قدیمی میباشند .

امروزه بسته بندی میوه و سبزیجات با جعبه های کارتن پلاست در همه جای دنیا یکی از رایج ترین متدهای بسته بندی مواد غذایی میباشد ، کارتن پلاست به دلیل قابل بازیافت بودن و سازگاری کامل با محیط زیست بیشتر از سایر مواد مورد استقبال استفاده کنندگان قرار میگیرد .

جعبه میوه های کارتن پلاست بسیار شیک و جذاب میباشند و برای بسته بندی میوه های درجه یک و صادراتی بسیار مناسب بوده و با جای دست های تعبیه شده روی جعبه میوه موقع خرید مصرف کننده به راحتی امکان حمل میوه را دارا میباشد .

در تولید جعبه میوه کارتن پلاست میتوان با استفاده از انواع روش چاپ روی کارتن پلاست ( چاپ دیجیتال و چاچ سیلیک) مشتری میتواند موقع سفارش طرح و رنگ مدنظر خود را به واحد فروش اعلام کند تا واحد طراحی کارخانه جنس مدنظر را طراحی و تولید نماید .

جعبه میوه کارتن پلاست بسیار مقاوم است و توانایی حمل میوه با وزن زیاد را دارا میباشد و به همین دلیل در صادرات انواع میوه و سبزی به نقاط دور مورد استفاده قرار میگیرد و با دارا بودن شیار های مخصوص موقع بارگیری روی همدیگر جعبه ها چفت شده به راحتی بارگیری میشوند و به مواد بسته بندی شده آسیبی در طول زمان حمل و نقل نمیرسد .

جهت مشاهده قیمت انواع جعبه میوه کارتن پلاست وارد لینک شوید .

قیمت جعبه میوه کارتن پلاست

بالا